Mimar Sinan Mah. Berk Sok. No:1 D:6 Çekmeköy/İSTANBUL

Bütün İşler İçin Tek Muhatap Konutlarda gerçekleştirilecek her bir uygulama için ayrı ayrı araştırma yapmak ve işin
takibi ile uğraşmak zorunda kalınmakta, yaşanabilecek problemler karşısında muhatap bulunamamaktadır. Konutlarınızın ihtiyaç duyduğu birçok uygulamaya, alanında uzman partnerler yardımıyla çözümler sunar ve birçok uygulamayı aynı anda, tek ve güvenilir bir muhatap ile gerçekleştirmenizi sağlar. Puzzle Yapı; ısı yalıtım hizmeti ile beraber ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ek uygulamaları tek bir paket altında, anahtar teslim bir sistemle hizmetinize sunar.

Ferforje:

Ferforje, sundurma, balkon korkulukları, merdiven küpeşte ve korkulukları, bahçe giriş kapıları, çelik konstrüksiyon ve çelik çatı uygulamaları, pencere cumbaları, pencere korkulukları, bina giriş kapıları, demir kapılar, bahçe giriş kapılarında kullanılmaktadır.

Mermer:

Binaların iç kısımlarında yer döşemesi ve duvar kaplamaları, merdiven basamakları, şömine, sütunlar, mutfak ve banyolarda estetik katması amacı ile kullanılır.

Taş Kaplama:

Taş kaplama dekoratif uygulamalarla iç mekanlara ve dış mekanlara farklı ve estetik bir doku kazandırır. Mimari de ise son yıllarda en çok doğal granit, doğal mermer ve doğal traverten tercih edilmektedir. Bu taşlar orijinal olarak büyük boyutlu olduğu için, küçük ebatlarda kesilerek file üzerine yapıştırma tekniği ile pek çok desen yaratma alternatifi sunar.